You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Tinkleliai

Aplink stalą virš galvų skraidantys uodai ar musės gali sugadinti vieną iš maloniausių vasaros vakarų. Tinklelių naudojimas yra idealus sprendimas. Tinkleliai yra praktiškiausias ir veiksmingiausias sprendimas prieš nepageidaujamus „svečius“.

UAB Alnectus siūlomi tinkleliai pasižymi savo kokybe, patvarumu bei patrauklia kaina.

UAB Alnectus gali pasiūlyti kelių tipų tinklelius:

Savybės ir privalumai
 • Fiksuotos tinklelių sistemos
 • Varstomos tinklelių sistemos
 • Stumdomos tinklelių sistemos
 • Susivyniojantys tinkleliai
 • Plisuoti tinkleliai

Dėka šios plačios gamos sprendimų, mes galime pritaikyti tinklelius įvairaus dydžio ar tipo (plastikiniams, aliuminio profilio ar mediniams) langams ir durims. Šiuolaikiniai tinkleliai pasižymi lengvu montavimu bei estetiška išvaizda, montuojami ant lango rėmo ar į lango nišą.

Stacionarūs (fiksuoti) langų tinkleliai

Fiksuoti langų tinkleliai yra puiki apsauga nuo skraidančių vabzdžių. Tinklelio rėmelis gali būti komplektuojamas su išorinėmis plastikinėmis (baltos, rudos, juodos spalvos) arba vidinėmis aliumininėmis sujungimo detalėmis (kampukais). UAB Alnectus fiksuoto tinklelio rėmelis gali būti pritaikytas įvairaus profilio tipo langams. Tinklelio rėmelis komplektuojamas kartu su tvirtinimo elementais. Tvirtinimo elementai gali būti penkių dydžių, priklausomai nuo lango rėmo briaunos storio.

Tinklelio rėmelis yra pagamintas iš tvirto ekstruduoto aliuminio profilio, padengto milteliniais dažais. Rėmelis gali būti gaminamas iš dviejų tipų aliuminio profilio, montuojamų ant lango rėmo bei į lango rėmo nišą.

• Rėmelis montuojamas ant lango


Galimos spalvos
Maksimalūs matmenys
 • Hmax = 1500mm, 2500mm (su pap. standumo profiliu);
 • Lmax = 1500mm, 1600mm (su pap. standumo profiliu);
 • Fmax = HxL = 2.25m2, 3.75m2 (su pap. standumo profiliu);

• Rėmelis montuojamas į lango rėmo nišą


Galimos spalvos
Maksimalūs matmenys
 • Hmax = 1200mm, 2300mm (su pap. standumo profiliu);
 • Lmax = 1200mm, 1300mm (su pap. standumo profiliu);
 • Fmax = HxL = 1.44m2, 2.86m2 (su pap. standumo profiliu);

Stacionarūs (fiksuoti) langų tinkleliai aliuminio profilio langams

Šio tipo tinkleliai skirti naudoti ant aliuminio profilio langų. Šie tinkleliai yra labai estetiški ir papildyti aukštos kokybės elementais. Visi tinklelio komponentai yra pagaminti iš ekstruduotų aliuminio profilių, kurie užtikrina visapusišką produkto funkcionalumą eilę metų.

Tinklelio rėmas jungiamas vidinėmis detalėmis, todėl vientisas rėmas atrodo dar išvaizdžiau ir solidžiau. Aliuminio rėmas gali būti dažomas bet kuria RAL paletės spalva pagal užsakovo pageidavimą.

Šio tinkelio rėmas neturi jokios neigiamos įtakos lango funkcionalumui, o dėl specifinių montavimo kabliukų, montavimas atliekamas gana greitai ir lengvai.

• Rėmelis montuojamas ant lango


Galimos spalvos
Maksimalūs matmenys
 • Hmax = 1500mm, 2500mm (su pap. standumo profiliu);
 • Lmax = 1500mm, 1500mm (su pap. standumo profiliu);
 • Fmax = HxL = 2.25m2, 3.75m2 (su pap. standumo profiliu);

Varstomi durų tinkleliai

Varstomų durų tinklelių sistema apsaugo vidaus interjerą nuo vabzdžių ir puikiai tinka balkonų, terasų durims. Durų tinklelio rėmas gali būti komplektuojamas su vidiniais arba išoriniais sujungimo elementais. Papildomas standumo profilis leidžia pagaminti padidintų gabaritų varstomas duris. Durų tinklelio rėmas gaminamas iš ekstruduoto aliuminio profilio, padengto milteliniais dažais, puikiai tinkantis prie bet kokio tipo varstomų durų. Perimetru aplink durų tinklelio rėmą montuojamas šepetėlis, užtikrinantis visišką apsaugą nuo vabzdžių.


Galimos spalvos
Maksimalūs matmenys
 • Hmax = 2000mm, 2500mm (su pap. standumo profiliu);
 • Lmax = 900mm, 1500mm (su pap. standumo profiliu);
 • Fmax = HxL = 2.4m2, 2.4m2 (su pap. standumo profiliu);

Stumdomi durų tinkleliai

Stumdomų durų tinklelio sistema sukurta apsaugoti patalpas nuo vabzdžių patekimo pro didesnio praėjimo angas ir yra naudojama balkonų, terasų ar verandų durims. Stumdomų durų tinklelio varčia juda išilgai apatiniu ir viršutiniu bėgeliais. Apatinėje stumdomų durų rėmo dalyje yra montuojami ratukai, suteikiantys sklandų ir patogų durų varstymą. Papildomai sustiprintas stumdomų durų varčios profilis leidžia pagaminti didesnių gabaritų stumdomas duris.

Stumdomų durų varčios ir rėmo profiliai gaminami iš modernaus dizaino ekstruduoto aliuminio profilio, padengto aukštos kokybės milteliniais dažais, pasižyminčiais padidintu atsparumu dilimui. Profilio dizainas suprojektuotas taip, kad nereikalautų papildomų sustiprinimų esant didesnio gabarito stumdomoms durims. Taip pat stumdomų durų tinklelius galima įrengti naudojant trigubą sistemą – dvi nustumiamos varčios į vieną pusę.


Galimos spalvos
Maksimalūs matmenys
 • Hmax = 2000mm, 2500mm (su pap. standumo profiliu);
 • Lmax = 1500mm, 1700mm (su pap. standumo profiliu);
 • Maksimalus stumdomų tinkelio durų sistemos plotis 6 metrai.

Plisuoti durų tinkleliai

Plisuota durų tinklelių sistema – tai sprendimas, sukurtas maksimaliai taupyti durų angos erdvę. Tokio tipo tinklelio sistema idealiai tinka montuoti ant lauko durų, balkono durų nišų, kurių plotis siekia iki 4 metrų. Smulkios specialaus audinio klostės, atidarymo metu, paslepiamos šoniniame rėmo profilyje, todėl šio tipo tinkleliai užima labai mažai vietos. Svarbu tai, kad naudojant plisuotus tinklelius, nesumažėja praėjimo angos plotas bei netrukdo matomumui.

UAB Alnectus plisuotų durų tinklelių sistema pasižymi itin sklandžiu valdymu, todėl jo naudojimas yra labai paprastas ir nereikalauja daug pastangų. Šios sistemos privalumas - žemas slenkstis, kuris netrukdo sklandžiam judėjimui pro duris. Tinklelio rėmas yra pagamintas iš ekstruduoto aliuminio profilio, pasižyminčiu patvarumu ir atsparumu oro sąlygoms, taip pat jis gali būti gaminamas įvairių RAL spalvų.


Galimos spalvos
Maksimalūs matmenys
 • Hmax = 2700mm;
 • Lmax = 4000mm;

Roletiniai langų, durų tinkleliai

Susivyniojantys – roletiniai apsauginiai tinkleliai yra puikus ir ypatingai sandarus sprendimas, apsaugantis vidaus patalpas nuo vabzdžių, su atidarymo ar uždarymo galimybe bet kuriuo metu. Šio tipo tinklelio pagrindinis privalumas yra tas, kad atėjus šaltam žiemos sezonui nereikia jo demontuoti nuo lango ar durų konstrukcijos. Tinklelio audinys, spyruoklinio mechanizmo pagalba, suvyniojamas į kasetę, kuri audinį apsaugo nuo nepalankių meteorologinių oro sąlygų.

Tinklelio – roleto konstrukcijos komponentai (korpusas, bėgeliai) yra gaminami iš aliuminio profilių, padengtų milteliniais dažais. Jums pageidaujant galime nudažyti bet kokia spalva iš RAL paletės spalvininko.


Galimos spalvos
Maksimalūs matmenys
 • Hmax = 2500mm;
 • Lmax = 1500mm;

Plisuoti langų tinkleliai

Plisuoti horizontalūs tinkeliai – tai dar viena plisuotų tinkelių linija, kuri buvo sukurta specialiai langams bei stoglangiams. Išskirtinis šio gaminio bruožas yra specialios tinklelio audinio klostės, kurios tolygiai išdėstomos atidarius tinklelį, o uždarant audinys paslepiamas viršutiniame rėmo profilyje.

Lengva valdymo sistema leidžia greitai ir patogiai tinklelį uždaryti bei atidaryti, pasirenkant norimą lango uždengimo plotą. Plisuotų tinklelių konstrukcija gaminama iš aliuminio profilių, užtikrinančių jo ilgaamžiškumą.


Galimos spalvos
Maksimalūs matmenys
 • Hmax = 2000mm;
 • Lmax = 2300mm;